Toernooideelname & Uitslae (kliek hier)

O.14: PAARL GIM RUGBYWEEK

Oakdale vs Kemptonpark: 53-0
Oakdale vs Grey College: 17-29
Oakdale vs Nelspruit: 63-3

O.15: PAARL BOYS’ HIGH RUGBYWEEK

Oakdale vs Noordheuwle 48-10
Oakdale vs Rustenburg 50-0
Oakdale vs Monnas 51-10

O.16: PAARL GIM RUGBYWEEK

Oakdale vs Noordheuwel 30-7
Oakdale vs Monnas 17-15
Oakdale vs Garsfontein 19-34

o.19A: OAKDALE RUGBYWEEK

Oakdale vs Grey Cheries 32-19
Oakdale vs Lichtenburg 38-0

Henco Beukes word aangewys as die beste voorspeler tydens die toernooi.

o.19B: OAKDALE RUGBYWEEK

Oakdale vs Bredasdorp 22-10
Oakdale vs Montagu 52-14

o.19: WORLD SCHOOLS TOERNOOI

Oakdale vs Namibië XV 59-5
Oakdale vs Ignasius Amerika 67-19

Rugby Bepalings

HTS Drostyd 14 April

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
37-34 24-29 26-14 29-0 5-17 14-24 41-0
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
31-5 42-0 55-0 14-12 7-24 20-7

HS Punt, Vrydag, 20 April

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
17-14
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
10-34 15-12 0-57

HS Durbanville 21 April

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
39-21 57-10 E vs D

31-10

33-17 47-5
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
62-0 72-0 15-28 28-0 50-0

HS Paarl Gim 19 Mei

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
39-47 20-12 27-14 0-31 12-43 20-17 8-22 7-29 26-19
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
0-34 5-0 28-15 12-17 25-0 7-65 0-57 0-45 0-48

HS Outeniqua 26 Mei

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
42-35 38-8 49-0 62-0 32-29 17-3 55-0
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
12-0 24-12 73-0 3-19 5-0 54-0

Paul Roos Gim 2 Junie

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
21-42 31-17 20-10 10-10 36-21 15-17 38-21 15-14 20-15
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
17-0 36-10 10-12 54-5 45-10 18-8 5-14 24-17 7-25

Boys’ High 21 Julie

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
47-29 7-47 22-47 5-34 0-33 7-21 11-17 5-26 7-34
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
5-54 26-19 5-21 14-15 0-28 5-35 0-10 5-29 7-49

HLS Marlow 28 Julie

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
47-3 52-10 51-3 40-0 66-0 29-3 49-7 York
22-7
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
64-7 50-7 York
55-0
Melkhout
24-10
68-0 65-0 York
22-0

HS Framesby 4 Augustus

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
33-6 43-7 80-0  vs Linkside
86-0
vs Edu Planet
15-0
26-19 41-5 vs Nayra
14-7
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D
73-14 50-0 vs Nayra
14-7
27-20 46-3 17-0

HLS Boland 18 Augustus

o.19A o.19B o.19C o.19D o.19E o.19F o.16A o.16B o.16C
o.16D o.15A o.15B o.15C o.15D o.14A o.14B o.14C o.14D